fbpx

קידום אורגני

לגרום לאתר שלך לעבוד בשבילך

לכ-94% מהישראלים, השער לאינטרנט הוא גוגל. לכן, טבעי שהיכולת של שיווק אורגני להביא תוצאה לפסגת התוצאות היא משמעותית באופן יוצא דופן בעולם המכירות. גוגל עצמה ניתחה את דפוסי החיפוש של לקוחותיה, וגילתה כי 68% מהגולשים בוחרים באחת משלושת התוצאות האורגניות הראשונות בגוגל. לכן, כמשווקים או מפרסמים באינטרנט, עלינו לזכור תמיד כי להיות בדף הראשון בגוגל לא מבטיח לנו מכירות. עם זאת, להיות בשלוש התוצאות הראשונות יכול לקרב אותנו לכך באופן גורף. להיות בין הראשונים בתוצאות זו התחלה לסיפור הצלחה משנה חיים.

בישראל, לפי מחקר שפורסם על ידי משרד הכלכלה מנוע הצמיחה הראשי לעסקים מגדלים שונים היה פרסום ברשת. עם זאת, עסקאות שלא נבעו מתוכן בפרסומות הבשילו לעסקה ב-36% אחוזים יותר מאשר תוכן שקודם בתשלום, זאת עקב היכולת המשתפרת של הצרכן לזהות פרסומות ולהירתע מהן.

מה המשמעות של נתון זה, ומהו קידום אורגני?

גוגל הוא הזירה המרכזית לתחרות במאה ה-21. במרחב זה יש חוקים, שמוכתבים על ידי אלגוריתם עוצמתי ומורכב. עם זאת, הם בסופו של יום פיתוח אנושי. לאחר שנים של לימוד המנגנון ניתן להסיק כיצד לקחת אתר לא בולט במנועי החיפוש, ולעשות ממנו אתר מכירות או שיווק עוצמתי ואפקטיבי. שיווק אורגני מוצלח משמעו להופיע בתוצאות הראשונות, ללא תשלום על פרסומות, אלא בגלל שהאתר שלך הוא זה שמתאים להיות שם, בפסגה.  בזכות התאמת האתר באופן מדויק וחד למנועי החיפוש אנו מצליחים לודא אופטימיזציה של התוכן לאלגוריתם, המקדם את הלקוחות שלנו למקומות הראשונים בגוגל.

למעשה קיימים למעלה מ200 פרמטרים המשפיעים על הדירוג שגוגל קובעים לכל אתר. אנו מנצלים את הידע שלמדנו על האלגוריתם על מנת לקדם את האתר בכמה שיותר מהפרמטרים הללו. לא מספיק לשים תוכן מושך, על אף שחברתנו יכולה לסייע בכך כאחד משירותנו יחד עם שירות אופטמיזציה חדשני, אלא יש גם צורך במומחיות בקישוריות של אתרים שונים שמושכת צרכן הישר אל הדף.

המטרה של שיווק אורגני היא להופיע בדיוק היכן שהקהל מחפש אותך. גם עסק קטן, כשהוא בתוצאות העליונות, נראה גדול כמו המתחרים הגדולים במשק. כמה מהצעדים אותם אנו עושים על מנת להגיע לשם:

  • הבנה של מילות המפתח הרלוונטיות בגוגל, ושזירתן בתוכן האתר.
  • שיפור מבנה (אינטרפייס וחווית משתמש) האתר.
  • תוכן אפקטיבי ומדויק לקהל היעד.
  • יצירת תוכן מגוון – סרטונים, בלוגים, ועוד.
  • תחזוקת מדיה חברתית – פייסבוק, לינקדאין, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב, פינטרסט ועוד.

בנוסף על המפרסם לבצע מחקר מתחרים. לאחר גיבוש ביטוי חיפוש עבורם אנו שואפים להצליח, אנו מבצעים ׳חקר שוק׳ – מחפשים את מילות החיפוש בגוגל ובודקים עד כמה ותיקים האתרים, כמה קישורים נכנסים יש להם ומה גודלם. דרך כך ניתן לגלות מה נדרש מאתנו על מנת להגיע גבוה ברשימה, ובכך נקבע יעד.

לחברה שלנו יש יתרון תחרותי בולט – יש לנו יכולת לאזכר את האתר שלכם בכמות נרחבת של אתרים אחרים. בכל אזכור מסוג זה האתר יעלה בדף התוצאות. בשל כך אנחנו יודעים להתחייב – יש לנו את התשתית והיכולת להביא את האתר שלכם להצלחה בעזרת שיווק אורגני. אנחנו יודעים לקחת שם ולהפוך אותו למותג.

Tell us about your thoughtsWrite message

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.