fbpx

שיווק ממומן בפייסבוק

איך לשווק את עצמך בפייסבוק

טכניקת השיווק בפייסבוק היא אומנות. פייסבוק היא הפלטפורמה הטובה והגדולה ביותר כיום לשיווק העסק שלכם, במידה ועושים את העבודה בצורה טובה ויעילה. בשימוש בפייסבוק ככלי שיווקי, אנו עומדים מול עשרות אלפי משתמשים ובמצב כזה קל ללכת לאיבוד בתהליך השיווק. בדיוק מהסיבה הזאת, אנו בונים לכם שורה של קמפיינים ממוקדים אשר נועדו בשלב אחר שלב, לאתר את המשתמשים הנכונים ביותר אשר בסוף ישמשו כלקוחות שלנו.

המטרה העיקרית שלנו היא ליצור “קהל חם”, משתמשים אשר מעוניינים בעסק שלנו, ולבסוף ירכשו באתרנו. קהל זה אנחנו יוצרים בעזרת “פילוח” – בעצם אנו מצמצמים את קהל המשתמשים כמה שניתן לפי, גיל, מין, תחומי עניין ועוד.

לאחר מכן, אנו מתחילים לבחון את הקהל ולהריץ קמפיינים מסוגים שונים, אשר לבסוף יצרו את הקהל הספציפי והמדויק ביותר לצרכינו, ומכך נגיע ללקוחות הסופיים שלנו.

קמפיין חשיפה

בשלב החשיפה, אנו עובדים מול קהל שעבר את הסינון הראשוני שלנו, במטרה לחשוף את הצרכנים הפוטנציאליים לעסק ולבחון כיצד הוא מגיב לשירות. כחלק מהחשיפה אנו כבר יוצרים היכרות עם הלקוחות, בכך אנו מבטיחים כי כאשר נגיע לשלבים המאוחרים, הם כבר ידעו במה מדובר ולא סתם יכנסו לאתר שלנו,  אלא מוכווני מטרה לשם קניית השירות/המוצר שלנו.

קמפיין מעורבות

בשלב זה כבר יש לנו היכרות עם הקהל הפוטנציאלי שלנו ואנו רוצים להניע אותו לפעולה, קמפיין מעורבות הוא ממוקד ואגרסיבי, והוא כבר קורא לפעולה אצל המשתמש – הרשמה לרשימה תפוצה, מימוש הנחה בעזרת קופון שאנו מציעים לשירות ולבסוף כניסה לאתר שלנו בעזרת קישור לדף הרצוי.
כאן יש לנו הזדמנות לבחון איך הקהל מגיב לשירות שלנו, שהרי בקמפיין זהו אנו מציגים את כלל השירות מכל הזוויות הקיימות. המטרה היא לבחון את המעורבות של הקהל שלנו, ולאחר מכן “לטרגט” באופן אישי את הלקוחות שהראו מעורבות גבוהה, וככל הנראה מעוניינים בשירות שלנו.

קמפיין המרה

בשלב זה, אנו נמצאים מול קהל חם שכבר הראה עניין בעסק שלנו, כל מה שנותר לעשות הוא להביא אותו  לאתר שלנו. כאן אנחנו יוצרים “לידים” חמים אשר מגיעים לאתר שלנו לטובת קנייה, כלומר משתמשים אשר כבר מכירים את העסק והראו נכונות לקניית השירות/המוצר שאנו מציעים. ניתן לעשות זאת בעזרת הצעה משתלמת ללקוח לפני כניסתו לאתר, הנחות או הטבות שאנו מציעים, ובנוסף לציין את פרטים נוספים ומעניינים על השירות שלנו.

קמפיין ריטרגטינג

חלק חשוב מהשיווק שלנו, הוא לא לעזוב את הלקוחות שכבר הראו עניין בעסק שלנו. כאן אנו יוצרים קשר עם לקוחות שכבר ביקרו באתר ולא רכשו את השירות שלנו, המטרה שלנו היא להבין מדוע זה קרה ומכך לתקן את התדמית שנוצרה אצל לקוחות אלו ולהניע אותם לקנייה. זאת נעשה בעזרת הטבות מסוימות אשר יצרו עניין חוזר אצל המשתמש, בתקווה שהפעם הוא ירכוש את השירות שלנו.
מטרה נוספת של “ריטרגטינג” היא להגיע ללקוחות שכבר קנו את השירות שלנו ובהנחה כי השירות היה מוצלח, להביא אותם לקנייה נוספת כעת או בעתיד. כך, אנחנו יוצרים “קהל אורגני” אשר יחזור לעסק שלנו שוב ושוב מכיווון שאנו מראים ללקוח כי הוא חשוב לנו, ומחדשים לו את המוצר כל פעם מחדש.

בנוסף לאלו, ישנם קמפיינים רבים כאשר לכל קמפיין מטרה נפרדת, אך מהלך השיווק הוא בסדר הנל – שיווק נכון המורכב מתוכנית עבודה טובה ומסודרת, יצור לנו קהל לקוחות מרוצים אשר יחזרו על העסק שלכם פעמים רבות.
שיווק העסק הוא החלק החשוב והמאתגר ביותר בבניית עסק. חשיפת העסק ללקוחות יוצרת את התדמית על השירות שלנו, ולכן יש לעשות זאת בצורה נכונה. תהליך שיווק שלא מנוהל היטב יפגע לכם בעסק ולא יקדם אתכם לתוצאות אליהן אתם שואפים.

מהסיבה הזאת, אנו כאן בכדי לעזור לכם בתהליך השיווק, שלב אחר שלב, נוביל אתכם להצלחה! יש לנו שנים של ניסיון בתחום השיווק ואת האנשים המנוסים והיצירתיים ביותר.

ביחד נבנה תוכנית פעולה מסודרת, הבנויה מקמפיינים אשר הוכיחו הצלחה בעבר, קמפיינים ורעיונות שיווק בפייסבוק הבנויים על שנים של למידה והצלחות, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו, וביחד נגיע ליעדים אשר אנו מציבים לעצמנו.

Tell us about your thoughtsWrite message

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.