fbpx

בניית אתרים בוורדפרס

אתר רספונסיבי מותאם לצרכים שלך

במציאות בה ישנם 1.24 מיליארד אתרי אינטרנט, 40,000 פעולות חיפוש נערכות בגוגל מדי שנייה וכ-6 מיליון משתמשי אינטרנט בישראל בלבד, עסק לא יכול להשאר מאחור. חברה שאינה מחזיקה אתר אינטרנט מאבדת כלי שיווקי חשוב מאוד, ולכן לכמעט כל יוזמה עסקית או פעילות צרכנית יש היום נוכחות במנועי החיפוש.

כבר מספר שנים ידוע בעולם השיווק האינטרנטי כי בעלי העסק שרואים באתר החברה ׳כרטיס ביקור וירטואלי׳ בו ניתן להתרשם וליצור קשר – טועים. המטרה של אתר לעסק בימנו נרחבת עשרות מונים מכך. עבור חברה או יצרן, בניית אתר מקצועי ומודרני לעסק יכולה להוות מקור מצויין ליצירת אפיק תקשורתי עם הלקוחות.

לדוגמא, אתר יכול להיות כלי עבודה מצוין ללמוד מהלקחות, עליהם עצמם – מה שמעניין אותם, הבעיות שלהם, ומוצרים שמושכים אותם. מידע זה הוא אחת הדרכים היחידות כיום ללמוד איך להתפתח עסקית, ובכך ליצור יתרון אסטרטגי על המתחרים.

ישנם 3 שלבים בסיסיים בדרך לאתר המנצל באופן אפקטיבי את הכלים השיווקיים באינטרנט:

  1. אפיון – בשלב הראשון חברתנו מקיימת פגישות עם העסק, מזהה את הצרכים עליהם האתר יכול לענות, ומפתחת תוכנית יחד עם הלקוח למטרות שיווקיות ותוכניות לאתר. דרך פגישה זו מקים האתר יודע אילו תכנים מרכזיים לאתר ומה מטרתו לטווח הארוך.
  2. עיצוב – כנראה החלק החשוב ביותר לחווית המשתמש. ממשק ידידותי, אסתטי ונוח, מתבטא בעיצוב נכון של הכפתורים, הקישורים, התכנים, הטפסים, הגרפיקה, התפריטים ועוד. הממשק צריך להיות ברור ונוח לאנשים ברמות בקיאות שונות בעולם המחשבים. התוכן הכתוב והגרפי צריכים להתאים על מנת ליצור חווית משתמש חלקה וברורה.
  3. תוכן – התוכן חייב להיות חד וממוקד על מנת להדגים לגולש כיצד העסק מבין את עצמו. התוכן צריך להראות בקיאות ומקצועיות על מנת לשבות את לב הצרכן.

בסיכומו של דבר, הדבר שחשוב לנו ביותר לזכור בעיצוב התוכן הוא שכל קליק קובע. למשתמש, ככל הנראה, יש אפשרויות אלטרנטיביות לאתר שלנו, על כן עלינו לראות בכל מילה הכרחית ומדויקת למשיכת תשומת לב.

ישנם מספר כלים שעומדים ברשותנו על מנת ליצור תקשורת עם המשתמש, דבר המאפשר לנו לדייק דרכו את המוצרים והשירותים שלנו באינטרנט ובמציאות:

  1. הנגשה לסמארטפונים – כולנו מכירים את אותם אתרים שאינם מותאמים לטלפונים חכמים. חווית המשתמש הופכת לחסרת רלוונטיות ברגע שהאתר כולו לא נוח בכלי העבודה המרכזי במאה ה-21. לכן, אתר מקצועי יכלול בהכרח קוד נפרד לגלישה נוחה מכל מכשיר.
  2. ערכת המאפשרת לנהל תוכן באופן עצמאי – ללא צורך באיש מקצוע מעולם התוכנה – על מנת שלעסק יהיה את האתר העדכני והממוקד ביותר, עליו להיות מסוגל לעדכן ולפתח את התוכן שלו לעיתים תכופות. אתר שנבנה נכון צריך לכלול אפשרות נוחה ונגישה לבעל העסק לבנות רבדים של תוכן ללא פנייה מחודשת לשירות לבניית אתרים.
  3. מערכת לרישום, שיווק וניהול הקשר היומיומי עם לקוחות החברה – על פי רוב מבוססת דואר אלקטרוני. דבר זה מאפשר לנו להיות נגישים ללקוח באופן שוטף, ובכך להציע חווית שירות ייחודית שמנצחת מול מתחרים. דוגמאות נוספות לשימוש זה הינן כלים יעודיים כגון סקרים על שירות החברה, פורומים ועוד, המעבים את הקשר עם הצרכן

Tell us about your thoughtsWrite message

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to Top
Close Zoom
Context Menu is disabled by theme settings.